Przezteleart / Nowości GSM / 0 komentarze/y

Masz Play na Kartę? Dostaniesz 18 GB za darmo dzięki promocji Internet w prezencie

Jeśli masz numer w Play na Kartę, to już dziś możesz skorzystać z promocji Internet w prezencie, dzięki której otrzymasz 6 GB pakietu przez 3 miesiące z rzędu i to całkowicie za darmo. Łącznie zgarniesz 18 GB. Wystartowała również promocja na Tidal i Showmax. Jak skorzystać z tych „dobroci”?

16 lutego sieć Play wprowadziła trzy nowe promocje dla użytkowników usług Play na Kartę. Są one dość zróżnicowane, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Zacznijmy od promocji, która ucieszy każdego. „Internet w prezencie” daje Ci możliwość otrzymania darmowego pakietu 6 GB w Play na Kartę. Dostaniesz go trzy miesiące z rzędu, więc w sumie możesz zgarnąć aż 18 GB i to całkowicie za darmo.

By skorzystać z promocji, musisz zalogować się w aplikacji mobilnej Play24, wybrać zakładkę „Pakiety i usługi”, a potem „Internet”. Tam uruchom pakiet „Internet w prezencie” i gotowe! Aplikację pobierzesz z Google Play i App Store.

Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że tyle internetu Ci nie potrzeba, to możesz też wybrać pakiet pomniejszony o połowę. Przez 3 miesiące dostaniesz po 3 GB, co łącznie da 9 GB za darmo. By aktywować tę opcję, użyj kodu *111*870*1#.

Promocja obowiązuje od 16 lutego do 16 maja, a z pakietów możesz korzystać do 19 maja. Później pakiety przepadają. Ich stan sprawdzisz w Play24 lub kodem: *103# dla oferty odNOWA, *106# dla innych ofert. W promocji mogą brać udział użytkownicy ofert: Play na Kartę odNOWA, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, RBM Energy na kartę, Internet na Kartę i Play Internet na Kartę.

Tidal i Showmax w prezencie

To nie koniec promocji dla użytkowników Play na Kartę. Operator oferuje również wypróbowanie usług Tidal (od 16.02 do 16.05.2018) i Showmax (od dnia aktywacji) przez 3 miesiące za darmo. Jak to zrobić?

Wszystkie informacje o powyższych promocjach znajdziecie na stronie Play.

Źródło: Play, GSMMANIAK