Przezteleart / Nowości GSM / 0 komentarze/y

Jeśli masz numer w Play na Kartę, to już dziś możesz skorzystać z promocji Internet w prezencie, dzięki której otrzymasz 6 GB pakietu przez 3 miesiące z rzędu i to całkowicie za darmo. Łącznie zgarniesz 18 GB. Wystartowała również promocja na Tidal i Showmax. Jak skorzystać z tych „dobroci”?

16 lutego sieć Play wprowadziła trzy nowe promocje dla użytkowników usług Play na Kartę. Są one dość zróżnicowane, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Zacznijmy od promocji, która ucieszy każdego. „Internet w prezencie” daje Ci możliwość otrzymania darmowego pakietu 6 GB w Play na Kartę. Dostaniesz go trzy miesiące z rzędu, więc w sumie możesz zgarnąć aż 18 GB i to całkowicie za darmo.

By skorzystać z promocji, musisz zalogować się w aplikacji mobilnej Play24, wybrać zakładkę „Pakiety i usługi”, a potem „Internet”. Tam uruchom pakiet „Internet w prezencie” i gotowe! Aplikację pobierzesz z Google Play i App Store.

Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że tyle internetu Ci nie potrzeba, to możesz też wybrać pakiet pomniejszony o połowę. Przez 3 miesiące dostaniesz po 3 GB, co łącznie da 9 GB za darmo. By aktywować tę opcję, użyj kodu *111*870*1#.

Promocja obowiązuje od 16 lutego do 16 maja, a z pakietów możesz korzystać do 19 maja. Później pakiety przepadają. Ich stan sprawdzisz w Play24 lub kodem: *103# dla oferty odNOWA, *106# dla innych ofert. W promocji mogą brać udział użytkownicy ofert: Play na Kartę odNOWA, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, RBM Energy na kartę, Internet na Kartę i Play Internet na Kartę.

Tidal i Showmax w prezencie

To nie koniec promocji dla użytkowników Play na Kartę. Operator oferuje również wypróbowanie usług Tidal (od 16.02 do 16.05.2018) i Showmax (od dnia aktywacji) przez 3 miesiące za darmo. Jak to zrobić?

Wszystkie informacje o powyższych promocjach znajdziecie na stronie Play.

Źródło: Play, GSMMANIAK

Przezteleart / Nowości GSM / / 0 komentarze/y

Zaledwie tydzień po wydaniu iOS 10.3, głównej aktualizacji obejmującej nowy system plików Apple i Find My AirPods, firma Apple wydała iOS 10.3.1, która wydaje się być nieznaczną aktualizacją w celu rozwiązania błędów i innych problemów, które pojawiły się od czasu wydania iOS 10.3.

IOS 10.3.1 jest dostępny jako darmowa aktualizacja dla wszystkich użytkowników iOS 10 i może być również pobrany za pośrednictwem iTunes.

Zgodnie z informacjami o wersji Apple iOS 10.3.1 zawiera poprawki błędów i poprawia bezpieczeństwo iPhone’a lub iPada. Notatki nie zawierają szczegółowych informacji na temat poprawek błędów lub ulepszeń zabezpieczeń dostępnych w tej wersji, więc zaktualizujemy ten wpis jeśli dowiemy się więcej o zawartości aktualizacji iOS 10.3.1.

 Źródło: http://www.appleworld.pl/apple-udostepnia-ios-10-3-1-z-poprawkami-bledow/

Jeśli jeszcze nie uaktualniliście własnych iUrządzeń do iOS 9.3.3, to warto to zrobić. Aktualizacja rozwiązuje poważny problem w zabezpieczeniach, który porównano do słynnej luki w Stagefright z Androida.

Apple udostępniło aktualizację od iOS 9.3.3 w tym tygodniu. Z pewnością jeszcze nie wszyscy użytkownicy iGadżetów z iOS 9 ją zainstalowali i jeśli jesteście w tej grupie osób, to powinniście jednak jak najszybciej zaktualizować własne sprzęty do iOS 9.3.3.

W iOS 9.3.3 Apple rozwiązało poważny problem z zabezpieczeniami, który znaleźli specjaliści z Cisco Talos. Błąd dotyczył obrazków w formacie TIFF, które mogą być wysłane z użyciem wiadomości SMS czy e-mail lub też umieszczone bezpośrednio na stronie internetowej. W takim obrazku można było ukryć złośliwy kod, który następnie sam uruchomiłby się na urządzeniu ofiary. Zagrożenie było poważne i porównano je nawet do luk w bibliotekach Stagefright z Androida, które znaleziono w zeszłym roku.

Problem dotyczy nie tylko urządzeń z iOS, ale także z watchOS, tvOS i OS X. Na szczęście, lukę załatano i w celu ustrzeżenia się przed nią wystarczy tylko zainstalować najnowsze aktualizacje oprogramowania. W przypadku iGadżetów należy udać się do Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia.

źródło: talosintel

Przezteleart / Operatorzy / / 0 komentarze/y

 

Już tylko dni dzielą nas od obowiązku rejestracji nowo zakupionych kart SIM. Operatorzy w pośpiechu przygotowują procedury, ale nie mogą – niestety – liczyć w tej kwestii na wsparcie Ministerstwa Cyfryzacji. Nie jest mi specjalnie żal operatorów, choć tu stoję po ich stronie. Żal mi przede wszystkim użytkowników, bo to im może zostać zafundowany chaos.
Więcej „O rejestracji numerów”