Telefony komórkowe stały się integralną częścią naszego życia. Możemy dzięki nim surfować po internecie, korzystać z sieci społecznościowych, nawiązywać nowe znajomości oraz być w stałym kontakcie z rodziną czy przyjaciółmi znajdującymi się nawet na drugim końcu świata. Ale co w sytuacji gdy wyciągając telefon z kieszeni słychać jak nowe wiadomości czy połączenia przychodzą a na ekranie nic nie widać lub urządzenie za nic nie chce się odblokować? Co zrobić gdy odbierając połączenie lub chowając telefon wypada nam on z ręki i jego ekran rozbija się na tysiące kawałeczków?

Jeżeli jesteś w potrzebie wymiany uszkodzonego wyświetlacza, dotyku lub całego modułu w skład którego wchodzi wyświetlacz i dotyk zapraszamy do skorzystania z naszych usług. 

Oferujemy elastyczne ceny części i usług. Każda wykonana naprawa potwierdzona jest odrębną gwarancją na wykonaną usługę. W przypadku wymiany kompletnych modułów używamy części oryginalnych. W przypadku starszych modeli gdzie naprawa na oryginalnych częściach mogła by być zbyt kosztowna i przewyższać wartość telefonu możemy zaproponować zamienniki aby zminimalizować koszty naprawy. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do odseparowywania digitizerów od wyświetlaczy, co także przekłada się na niższa cenę wykonanej naprawy. Wszystkie naprawy zbitych wyświetlaczy czy szybek wykonujemy na miejscu. Nie jesteśmy pośrednikami, posiadamy własne zaplecze techniczne.  

zbity ip6

rozlozony ip6