Wiele sieci komórkowych blokuje swoje telefony w taki sposób że nie można w nich używać kart innego operatora niż tego u którego zakupiono telefon. Aby móc korzystać z zablokowanego telefonu z kartą sim innego operatora należy odblokować telefon specjalnym kodem, którego uzyskanie często jest bardzo trudnym zadaniem. 

Ściągamy oraz zakładamy blokady simlock z prawie wszystkich modeli telefonów i sieci. Gdy potrzebujesz używać telefonu z kilkoma kartami SIM, przyjdź z nim do nas. Jeśli często jeździsz za granicę, pomyśl o ściągnięciu blokady simlock i zakupieniu karty zagranicznego operatora zamiast korzystać w roamingu z usług polskich operatorów. Blokady simlock w większości przypadków ściągamy na poczekaniu.

Jako nieliczni w większości przypadków korzystamy z usług zdalnie generujących kody odblokowujące. Najczęściej do wykonania procedury usunięcia blokady simlock nie wymagamy pozostawienia telefonu u nas, tym samym nie ingerujemy w oprogramowanie a co za tym idzie dane zawarte w sprzęcie są w stu procentach bezpieczne.

simloxk

andunlock