Oprócz serwisu zajmujemy się skupem nowych oraz używanych telefonów, tabletów, komputerów oraz nawigacji. Robimy to tak długo, że możesz być pewny rzetelnej oraz ekspresowo przeprowadzonej transakcji.
Kupujemy wszystkie marki telefonów komórkowych, interesują nas nowe jak i używane telefony.
Oferujemy Państwu możliwość zamiany bądź odkupienia telefonu na korzystnych warunkach. Na cenę odkupienia bądź zamiany wpływa stan techniczny i wizualny, czas użytkowania, posiadanie dokumentów i oryginalnych akcesorii oraz pudełka. Aby sprzedać telefon należy dostarczyć go do naszego sklepu najlepiej z pełnym kompletem dostarczonym przez producenta.
Ważnym elementem transakcji jest posiadanie dokumentu tożsamości np. dowodu osobistego lub paszportu.

Na Państwa zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić do sklepu prawie każdy model telefonu – od starszych po najnowsze.
Kupując w naszych sklepach mają Państwo pewność, że zakupiony towar będzie legalny i w 100% sprawny, z pełnym kompletem akcesorii dostarczonym przez producenta.

Na każdy zakupiony u nas telefon udzielamy pisemnej gwarancji:

24 miesięcy – telefony nowe z simlockiem
12 miesięcy – telefony nowe bez simlocka
1 miesiąc – telefony używane

Dopasujemy się do Państwa potrzeb i wymogów. Gwarantujemy, że będziecie Państwo mieli w czym wybierać, bo nasza oferta zawiera telefony najnowszych generacji wiodących na rynku firm, ale także modele standardowe sprawdzone i znane. Każdy znajdzie coś dla siebie, a miła i profesjonalna obsługa odpowie na wszelkie pytania, pomoże i rozwieje każdą wątpliwość, bo Państwa zadowolenie jest dla nas bezcenne.