Przezteleart / Nowości GSM / / 0 komentarze/y

iPhone 7(?) w sklepach w połowie września

Evan Blass donosi, że najnowsza generacja smartfonów iPhone 2016 pojawi się w sprzedaży w połowie września, oczywiście na wybranych rynkach.

Apple prezentuje swoje smartfonowe nowości we wrześniu (z drobnym wyjątkiem iPhone’a SE), więc debiutu następnej generacji również spodziewamy się w tym właśnie miesiącu, co niejako potwierdził Evan Blass.

Według przekazanych przez Evana informacji, smartfony iPhone 2016 wejdą do sprzedaży w tygodniu rozpoczynającym się 12 września. Zgodnie ze swego rodzaju tradycją możemy się spodziewać, że dokładnie chodzi tu o piątek 16 września. Pewne wątpliwości wzbudza to, czy autor ma tu na myśli rozpoczęcie przedsprzedaży czy rzeczywiste pojawienie się w sklepach na wybranych rynkach, ale raczej chodzi tu o ten drugi przypadek.

ak zapewne zauważyliście źródło nie używa nazw iPhone 7 i iPhone 7 Plus/Pro, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że nowa generacja flagowców Apple będzie nazywała się inaczej. Jak będzie naprawdę przekonamy się najpóźniej we wrześniu.

 

Źródło: http://www.gsmmaniak.pl/566516/iphone-7-data-premiery-sprzedaz/

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *